فعال‌سازی گارانتی

از این که گاردنیا را انتخاب کرده‌اید، بسیار خوشحالیم. گاردنیا نسلی جدید از خوشبو کننده‌هاست که به فناوری رهاسازی آرام رایحه مجهز است. ترکیبی هنرمندانه از طبیعت، طراحی و فناوری که در محیط زندگی شما، تجربه‌ای تازه و فاخر می‌آفریند.

گارانتی دستگاه خوشبوکننده تنها شامل آن دسته از مشتریانی می‌شود که گارانتی محصول خود را بر روی وبسایت گاردنیا فعال نموده باشند.

برای فعال‌سازی گارانتی، لطفا شماره سریال مندرج بر روی جعبه‌ی خوشبوکننده‌ی گاردنیا (شکل زیر) را به همراه اطلاعات لازم در فرم ذیل این صفحه وارد نمایید و دکمه‌ی ارسال را بزنید. لطفا توجه داشته باشید که در زمان فعال‌سازی لازم است که عکسی خوانا از فاکتور رسمی خرید محصول (که تاریخ خرید و نام نماینده‌ی فروش به همراه امضا و مهر رسمی در آن درج شده باشد) را بارگذاری نمایید.

بلافاصله پس از ثبت درخواست فعال‌سازی، یک ایمیل رسید از طرف گاردنیا برای شما ارسال خواهد شد. همکاران ما در کم‌تر از 48 ساعت درخواست ثبت شده را بررسی و نتیجه را برای شما از ایمیل خواهند کرد. با توجه به اهمیت اطلاعات این ایمیل (شامل کد گارانتی شما)، لازم است که در حفظ آن کوشا باشید. در صورت هرگونه مغایرت، مخدوش بودن یا عدم اعتبار مهر فروشگاه، عدم صحت یا کامل نبودن هرکدام از موارد ذکر شده، گارانتی محصول مورد نظر فعال نخواهد شد.

شرایط گارانتی خوشبوکننده‌ی گاردنیا به شرح زیر است:

گاردنیا در برابر هرگونه آسیب و زیان‌هایی که در حین ساخت و تولید، به محصول وارد شده باشد، پاسخگو است. مدت زمان این گارانتی از تاریخ فعال‌سازی گارانتی به مدت دو سال خواهد بود. در طول این مدت، در صورت مشاهده‌ی هرگونه خسارت و ایراد در ساخت و مونتاژ، مراتب را از طریق ایمیل ... با همکاران ما در میان بگذارید. همکاران ما در کم‌تر از 48 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و نسبت به رفع مشکل خوشبوکننده اقدام خواهند کرد. در صورت محرز شدن وجود خسارت و ایراد در ساخت و مونتاژ یا خسارات ناشی از حمل و نقل ناایمن واحد خدمات پس از فروش بدون اخذ هیچ گونه هزینه‌ای نسبت به تعمیر و یا تعویض دستگاه، اقدماات لازم را به عمل آورند.

موارد زیر از پوشش این گارانتی خارج است:

- افراط و یا تفریط در هرگونه اقداماتی که برای حفظ و نگهداری محصولات لازم است
- هرگونه هزینه بابت تعویض موارد مصرفی.
- هرگونه تغییر یا ارتقای محصول که از هدف و کاربری آن خارج باشد.
- هرگونه رفتار با محصول که با موارد ذکر شده در دفترچه‌ی راهنمای محصول و/یا استانداردهای ایمنی مغایرت داشته باشد.
- هرگونه خسارت ناشی از حوادث از جمله سوختگی، در آب افتادن، شکستن، عدم توجه در نگهداری و یا بی مبالاتی در استفاده.
- هرگونه صدمات ناشی از تعمیرات به وسیله ی افراد غیر متخصص و غیر مجاز


گارانتی خوشبوکننده‌ی گاردنیا در ایران توسط شرکت لوازم خانگی کن، که یکی از قدیمی‌ترین و خوشنام‌ترین شرکت‌های لوازم خانگی در ایران است، ارائه می‌شود.

در صورت خرید آنلاین نام فروشگاه را انتخاب کنید

تاریخ خرید:
لطفا عکس باکیفیت و خوانای فاکتور خرید خود را در این قسمت بارگذاری نمایید: