طراحیگاردنیا نسلی نو از خوشبو کننده‌هاست که با فناوری رهاسازی آرام رایحه‌ی طبیعی، حسی فاخر و لذتبخش را در محیط کار و زندگی شما جاری می‌سازد. این فناوری، رایحه‌ی برگزیده‌ی شما را به روشی طبیعی در فضا می‌پراکند. این محصول، بدون تولید حرارت، محیط شما را به صورت پیوسته خوشبو کرده و به همین دلیل ایمنی بسیار بیشتری دارد.

گاردنیا ترکیبی هنرمندانه از طبیعت، طراحی و فناوری، برای خلق تجربه‎ای نو از رایحه‌های طبیعی است. این محصول در ورای طراحی مینیمال و شیک خود، عملکردی منحصر به فرد دارد. طراحی خاص این محصول به گونه‌ای است که با محیط زندگی و کار شما سازگار است و حسی آمیخته از طبیعت و تازگی را به منزل یا محل کارتان می‌بخشد. با گاردنیا می توانید لحظاتی شبیه به اقامت در شیک‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌ها را از محیط زندگی خود دریافت کنید.

گاردنیا مجهز به فناوری. پیشرفته‌ی رهاسازی آرام رایحه است

عملکرد نسل‌های پیشین خوشبوکننده برای بسیاری رضایت‌بخش نیست زیرا:


- بسیاری از خوشبوکننده‌ها، رایحه را با مجموعه‌ای از مواد همراه آن، از جمله الکل و دیگر موادحساسیت‌زا، ساتع می‌کنند. گاهی بیش از 90 درصد مواد ساتع شده از یک دستگاه خوشبو کننده را همین مواد مضر تریکب شده با رایحه تشکیل می‌دهند.
- بسیاری از دستگاه‌های خوشبو کننده، طراحی و ظاهری نازیبا و ناخوش‌آیند دارند به گونه‌ای که کاربران تمایلی به استفاده از آن‌ها در فضاهای قابل مشاهده‌ی عموم در منزل یا محل کار ندارند.
- بسیاری از خوشبوکننده‌ها، صرفا ظرفی شیشه‌ای حاوی مواد بودار هستند که کاربر هیچ‌گونه کنترلی بر زمان و میزان انتشار این موارد در فضا ندارد.
- بسیاری از خوشبوکننده‌های پیشین، کیفیت تولید بسیار ضعیفی دارند و به سرعت از کار می‌افتند. در انباری بیشتر منازل، می‌توان یک یا چند خوشبوکننده‌ی از کار افتاده یافت.
- نام و ترکیب رایحه‌های استفاده شده در بیشتر خوشبوکننده‌های پیشین، برای کاربران ناشناس و مبهم است. این امر نگرانی‌های به‌جایی را درباره‌ی سلامت کاربران یا خانواده‌های آن‌ها مطرح می‌کند.

ویژگی‌های متمایز و ممتاز گاردنیا:

- رایحه‌های طبیعی گاردنیا از شرکت ایبرکم اسپانیا، یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای تولید رایحه‌ی طبیعی در جهان، تأمین می‌شوند.
- گاردنیا از فناوری پیشرفته‌ی رهاسازی آرام رایحه بهره می‌گیرد؛ به گونه‌ای که می‌تواند رایحه‌ای خالص را به مرور در فضا آزاد کند تا به شکلی طبیعی در فضای اطراف شما منتشر شود.
- در رایحه‌های گاردنیا، هیچ گونه افزودنی شیمیایی، الکل، مواد حساسیت‌زا و مضر به کار نرفته است.
- طراحی ترکیب رایحه‌ها توسط طراحانی زبردست انجام شده است تا تجربه‌ای اشرافی از رایحه را رقم بزنند.
- دستگاه خوشبوکننده به علت کیفیت تولید، بسیار بادوام تولید شده و همراه با گارانتی عرضه می‌شود.
- طراحی مینیمال و شیک دستگاه به گونه‌ای است که با انواع فضاهای لوکس کاری و زندگی سازگار باشد و باافتخار در معرض دید قرار بگیرد.
- طیف متنوعی از رایحه‌های فاخر با الهام از شاهکارهای دنیای موسیقی خلق شده‌اند تا کاربر به راحتی دست به انتخاب زده و بهترین حس ممکن را با گاردنیا پیوند بزند.
- کار با دستگاه گاردنیا بسیار آسان است.