سوالات متداول:1نام‌ گاردنیا از کجا آمده است؟
این نام‌گذاری با الهام از گل زیبای گاردنیا صورت گرفته است که یکی از خوش‌بوترین گل‌ها در میان تمامی گونه‌هاست. گلبرگ‌های بزرگ شیری گاردنیا، جلوه‌ای استثنایی به آن بخشیده است و عطر جادویی آن گویی اثر سحرآمیز دارد.
2چه‌طور دستگاه گاردنیا را برای استفاده آماده کنم و نحوه‌ی فعال‌سازی دستگاه چگونه است؟
این دستگاه به راحتی فعال می‌شود. برای شروع، خشاب آهن‌ربایی کپسول را از بخش زیرین دستگاه بیرون بیاورید.دو اهرم ثابت‌کننده‌ی کپسول بر روی خشاب را با دو انگشت یک دست فشار داده و نگه دارید و سپس با دست دیگر کپسول رایحه‌ی مورد علاقه‌ی خود را درون نگهدارنده مغناطیسی قرار دهید.سپس خشاب پرشده با کپسول را در بخش زیرین دستگاه جا بزنید.برای روشن کردن دستگاه، دکمه‌ی شروع را که ظاهری متمایز و شبیه دست دارد، لمس کنید و از تجربه‌ی رایحه‌ای روح‌بخش لذت ببرید.


3دستگاه گاردنیا در چند حالت عمل می‌کند و آیا امکان کنترل میزان انتشار رایحه وجود دارد؟
بله. طراحان ما، دستگاه گاردنیا را با سه حالت عملکرد طراحی کرده‌اند.

حالت اول: وقتی دکمه‌ی شروع یک بار لمس می شود، این دکمه به رنگ سفید در می‌آید. عملکرد دستگاه در این حالت، گردشی و منظم است. به این معنا که پنج دقیقه عمل می‌کند و ده دقیقه عمل نمی‌کند.

حالت دوم: هنگامی که دکمه‌ی شروع دوبار پشت سر هم لمس می‌شود، این دکمه به رنگ آبی در می‌آید. در این حالت، دستگاه به صورت گردشی و منظم، سه دقیقه رایحه را در فضا منتشر می‌کند و سپس ده دقیقه عمل نمی‌کند.

حالت سوم: برای این‌که دستگاه، بی‌وقفه و به صورت پیوسته عمل کند، انگشت خود را بر روی دکمه‌ی شروع گذاشته و سه ثانیه نگه دارید.

4چگونه دستگاه را خاموش کنم؟
اگر سه بار پشت سرهم دکمه‌ی شروع را لمس کنید، دکمه به رنگ بنفش درمی‌آید و دستگاه پس از دو ثانیه خاموش می‌شود.

5چگونه کپسول مصرف‌شده را با کپسول نو جایگزین کنیم؟
برای جایگزین کردن کپسول رایحه، خشاب آهن‌ربایی کپسول را از بخش زیرین دستگاه بیرون آورید. سپس دو اهرم نگهدارنده‌ را با دو انگشت یک دست فشار داده و نگه دارید. سپس با انگشتان دست دیگر، کپسول مصرف شده را بیرون بیاورید. سپس کپسول نو مورد علاقه‌تان را انتخاب و در خشاب قرار دهید.

6چگونه کپسول رایحه را دریافت کنم؟
دستگاه گاردنیا با مجموعه‌ای از کپسول‌های اختصاصی و ويژه کار می‌کند. لطفا این جا را کلیک کنید تا از میان رایحه‌هايي که برای شما طراحی و تولید کرده‌ایم، هر کدام که به سلیقه‌ی شما نزدیک‌تر است را انتخاب کنید. سپس سفارش خود را ثبت کنید.
7هر کپسول رایحه تا چه مدت قابل استفاده است؟
هر کپسول رایحه‌ی گاردنیا تا یک ماه می تواند محیط شما را خوش‌بو کند. البته این زمان تا اندازه‌ای به حالت عملکرد انتخاب‌شده برای دستگاه وابسته است.
8دستگاه خوشبو کننده گاردنیا برقی است؟
بله دستگاه خوشبو کننده گاردنیا با برق کار می‌کند.