رایحه‌هارایحه‌شناسان گاردنیا، مجموعه‌ای لوکس و اختصاصی از کپسول‌های رایحه را با الهام از شاهکارهای موسیقی جهان آفریده‌‌اند. کپسول‌های رایحه‌ی طبیعی گاردنیا فاقد الکل و مواد حساسیت‌زا هستند. هر رایحه تجربه‌ی سفری اسرارآمیز را برای‌تان مجسم می‌کند. چشمان‌تان را ببندید و اجازه دهید رایحه شما را مسحور کند. اجازه دهید شادترین لحظات‌تان با رایحه‌ای فاخر گره بخورند و جاودانه شوند.

مجموعه‌ی ایتالیایی

ولاره (Volare)
چشمانتان را ببندید و نفس بکشید. در حالی که رایحه‌ی ولاره فضای پیرامون‌تان را دربر گرفته است، تصور کنید بر فراز تپه‌های زیبا و چشم‌نواز توسکانی در ایتالیا در حال پرواز هستید. ولاره چنان طراحی شده است تا فضای کار و زندگی شما را با این احساس فوق العاده در هم بیامیزد. مراقب باشید که در ارتفاع پایین و نزدیک به زمین پرواز کنید تا رایحه‌ی مطبوع و مسحور کننده‌ی تپه‌های پوشیده از گل را از دست ندهید. ‌رایحه‌ی ولاره، الهام گرفته از آهنگ ولاره، شاهکار موسیقی ایتالیایی، است که دومینیکو مودانيو در سال 1958 ساخته است. این رایجه را چنان طراحی کرده‌ایم که به شما حسی آمیخته از اعتماد و حال خوب ببخشد.
پورتوفینو (Portofino)
این رایحه را با وسواس و هنرمندی فراوانی ساخته‌ایم تا یادآور نسیم ساحلی پورتوفینو ایتالیا باشد. منبع الهام طراحان این رایحه‌ی فاخر، ترانه‌ی شاهکار دهه‌ی شصت ایتالیا، "عشق در پورتوفینو"، بوده است. اکنون می‌توانید عطر گل‌های روییده بر تپه‌های ساحلی مدیترانه را از هزاران کیلومتر دورتر حس کنید. کافی است چشمان‌تان را ببندید و راه را بر ورود حسی خوب باز کنید؛ حس نظاره‌ی دنیا از پشت عینک آفتابی، قایق‌های چوبی صیقل‌خورده، دریای لیزو با رنگ سبز زمردی بی نظیرش و ...

مجموعه‌ی جاز

دنیای شگفت‌انگیز ( WONDERFUL WORLD)
شادی، حس‌های خوب را در ما بیدار می‌کند. بنابراین وقتی بدخلق و عصبی هستیم، برای این که حال‌وهوای خود را تغییر دهیم باید به چیزهایی که دوست داریم و حس خوب به ما می‌دهند توجه کنیم تا به خودمان حس امیدواری آمیخته با شادی ببخشیم. درست مانند آهنگ «دنیای شگفت‌انگیز»؛ آهنگی که به سرعت حالتان را خوش می‌کند و به شما امکان می‌دهد که دوباره قدردان زیبایی‌های اطرافتان باشید. طراحان زبردست این رایحه‌ از شاهکار نیل آرمسترانگ، آهنگ چه دنیای شگفت‌انگیزی «What a wonderful world» الهام گرفته‌اند. شاهکاری که یکی از آرامش‌بخش‌ترین و دل‌انگیزترین آثار موسیقی جهان است. اثری که درباره‌ی متعالی ساختن بشر و بیدار کردن شور زندگی است.
سرانجام (AT LAST)
اگر روزهای تنهایی شما به پایان برسد چه می‌شود؟ اگر به رویای خود دست پیدا کنید، چه حسی خواهید داشت؟ چه می شود اگر هیجانی بی‌سابقه را تجربه کنید؟ چه می‌شود اگر به راحتی لبخند بزنید؟ اگر کسی که عاشقش هستید را در کنار خود ببینید؟ عالی است؛ نه؟ چه می شود اگر چیزی در دنیا باشد که بتواند شادی و حس سرشار از زندگی‌ را در شما زنده کند؟ سرانجام، نام یکی از قطعات شاهکار موسیقی جاز با امضای اتا جیمز (Etta James) و الهام‌بخش رایحه‌شناسان زبردست گاردنیا در طراحی رایحه‌ای به همین نام بوده است. این رایحه‌ی فاخر را به فضای پیرامونی خود هدیه کنید تا شور و حال زندگی را به شما پیشکش کند.
اصالت رایحه‌ها
درون کپسول‌های گاردنیا، رایحه‌های طبیعی شرکت ایبرکم اسپانیا در درون گرانول‌های پیشرفته‌ای جاسازی شده‌اند. این گرانول‌ها آن‌چنان طراحی شده‌اند که رایحه‌ی درون خود را به آرامی رها سازند. بنابراین آنچه که از کپسول‌های گاردنیا خارج شده و در فضای شما منتشر می‌شود، صد در صد رایحه‌ی طبیعی ساخت شرکت ایبرکم است. این شرکت اسپانیایی با بیش از سی سال تجربه در ساخت رایحه، از شناخته‌شده‌ترین برندهای رایحه در سرتاسر دنیاست. امروزه رایحه‌های طبیعی ایبرکم در بیش از 120 کشور دنیا به فروش می‌رسند.
پیوند موسیقی و رایحه
موسیقی و رایحه با زبانی مشترک با روح و قلب ما سخن می‌گویند. رایحه‌ها، مانند موسیقی دارای آکورد و نت هستند. نت‌های رایحه به سه دسته‌ی ابتدایی، میانی و پایانی تقسیم می‌شوند. اولین رایحه‌هایی که به مشام می‌رسد از دسته‌ی ابتدایی هستند. این رایحه‌ها معمولا بین ۵ تا ۳۰ دقیقه ماندگاری دارند. نوت‌های میانی هم شاید از ابتدا به مشام برسند اما به طور معمول بعد از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه می‌توان بوی آن‌ها را به خوبی حس کرد. نت‌های پایانی معمولا از ترکیباتی با ملکول‌های سنگین تشکیل شده‌اند. بوی این رایحه‌ها دوام بیشتری دارد. اگر موسیقی و رایحه به درستی در هم بیامیزند، ترکیبی سحرآمیز شکل می‌گیرد که کلید ورود و ماندگاری حس خوب در فضای پیرامونی شما خواهد بود. در سال 1857، رایحه‌شناس و شیمیدانی به نام «جی. دابلیو سپتیموس پیسس» دفترچه راهنمای رایحه‌های محبوب را به نام "هنر عطر و ادکلن" منتشر کرد. در این دفترچه برای نخستین بار، ایده‌ی ساخت رایحه با الهام از نت‌های موسیقی مطرح شد. از آن جایی که یافتن کلمات مناسب برای توصیف یک رایحه‌ی خاص کار بسیار دشواری است، رایحه‌شناسان گاردنیا بر آن شدند تا از زبان موسیقی برای وصف و معرفی رایحه‌ها بهره بگیرند. ما بر آنیم تا بسته به موسیقی مورد علاقه‌ی شما، گستره‌ای از رایحه‌های فاخر را طراحی و تقدیم‌تان کنیم. بنابراین هدف از توصیف موسیقیایی رایحه‌ها، کمک به شناخت بهتر شخصیت رایحه است. همین شناخت سبب می‌شود که انتخاب رایحه‌ی دلخواه بهتر انجام شود.
ماندگاری هر کپسول رایحه
هر کپسول رایحه در صورتی که به صورت متناوب و دوره‌ای در طی روز استفاده شود. تا یک ماه ماندگاری خواهد داشت.
پرسش‌های شما
اگر در خصوص دستگاه خوشبوکننده یا رایحه‌ها هرگونه پرسشی دارید، آن را با ما در میان بگذارید. ما تلاش خواهیم کرد تا دقیق‌ترین اطلاعات و راهنمایی‌ها را به سرعت تقدیم‌تان کنیم. لطفا پرسش خود را به ایمیل info@gardeniafragrance.com ارسال کنید.